Greenfield Golf & Spa Resort

V západním cípu Maďarska, na okraji lázeňkého městečka Bükfürdö, které je vyhlášené svými léčebnými prameny, se nachází luxusní lázeňský a golfový resort Greenfield Hotel Golf & Spa.

V případě zájmu o pobyt v tomto resortu pište na zajezdy@holidaygolf.cz nebo volejte +420 553 034 430.

Co v resortu najdete?

Vybavení hotelu Greenfield Golf & Spa 

Hotelový komplex 207 pokojů nabízí ubytování skupinám i jednotlivcům. V hotelu najdete restauraci, lobby bar, denní bar, noční bar, letní terasu, obchod se suvenýry, ordinace lékařů, konferenční místnosti, dětský koutek, klimatizace společných prostorů, parkoviště.

Hotelové služby Greenfield Golf & Spa 

K dispozici je 24hodinový hotelový servis, platba kartou za všechny hotelové služby, hotelový trezor na recepci, prodej základních hygienických potřeb, praní prádla, žehlení prádla, donáška jídla na pokoj, objednávání taxi, hotelový transfer, animace a výlety, internetový koutek, WI-FI internet v společných prostorech, kadeřnický salón, kosmetický salón, manikúra, pedikúra.

Wellness a spa

Venkovní vyhřívaný bazén, termální bazény, vnitřní bazén s atrakcemi, vnitřní 20ti metrový sportovní bazén, vnitřní dětský bazén, svět saun (finská sauna, turecká parní lázeň, solná komora, herbárium, tepidárium, infrasauna), posilovna (organizované sportovní programy - aqua fitness, aerobic, strečink, kickbox). Možnost různých wellness procedur za poplatek.

Golf - Birdlad Golf Club

Resort se nachází přímo na atraktivním golfovém hřišti Birdland Golf Club. Jak název napovídá, hřiště je doslova ptačím rájem - útočiště zde nachází více než 100 různých druhů ptáků. Hřiště bylo otevřeno v roce 1991 a jedná se o první 18ti jamkové hřiště v Maďarsku. K dispozici je cviční green, pitching a chiping green a prostorný driving range. Dále můžeme využít služeb dvou profesionálních trenérů, vypůjčit si golfové hole, vozák nebo buginu.

Stravování v hotelu Greenfield Golf & Spa

Restaurace
Restaurace se nachází v přízemí hotelu. Je navržena v moderním stylu a nabízí krásné panorama na golfové hřiště. Na hosty čeká mezinárodní kuchyně, maďarské speciality. Od jara do podzimu si hosté mohou vychutnat krásné terase naší restaurace. Hotelová kuchyně uspokojí i ty nejnáročnější hosty.

Piano bar
Piano bar, který se nachází vedle recepce, nabízí každý den kávové speciality, koktejly, nealko i alko nápoje. Večer si můžete zpříjemnit poslechem živé hudby.

Wellness bar
Bar se nachází v centru lázní. Užijte si čerstvé ovocné šťávy, zeleninu, ovoce a lehké potraviny po fitness tréninku, plavání nebo při masáži.

Bar u bazénu
V případě příznivého počasí osvěžující a chlazené nápoje u bazénu.

Balíček pro golfisty obsahuje 

Neomezený golf během pobytu na golfovém hřišti Birdland (hotel se nachází přímo v areálu hřiště, cca 2 minuty chůze od klubovny).

Stravování all inclusive
- bohatá snídaně formou bufetu, káva, čaj, nápoje
- oběd – výběr ze 2 polévek a 2 hlavních jídel, salátový bufet, dezert
- večeře formou “ gurmánského bufetu” - 2 polévky, 5 hlavních jídel, předkrmy, sýry, dezerty, salátový bufet, točené pivo a víno během večeře

Neomezené využití 3500 m² lázní s venkovním bazénem (v zimě omezený přístup), termální bazény, whirlpool, 20 m sport bazén, dětské bazén, finská sauna, bio sauna, infra sauna, solná jeskyně, bylinná komora, turecké lázně, tepidárium, frigidarium, posilovna.

Zdarma účast na Fitness a sportovních programech (Nordic Walking, strečink, gymnastika páteře a držení těla, aerobic, aqua fitness, atd.) Zdarma na pokoji přístup k internetu (při použití vlastního notebooku). Froté župan, fén na vlasy. Welcome Drink a parkování u hotelu.

V případě zájmu o pobyt v tomto resortu pište na zajezdy@holidaygolf.cz nebo volejte +420 553 034 430.